S0603-82NJ1
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-82NJ1
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM
listoch: S0603-82NJ1.pdf
  • správa
Špecifikácie S0603-82NJ1
Číslo dielu S0603-82NJ1 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 13412 pcs Dátový hárok S0603-82NJ1.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 34 @ 150MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-82NJ1 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 150MHz
indukčnosť 82nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.7GHz Detailný popis 82nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 570 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 570 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 400mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S0603-82NH3E
S0603-82NH3E
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM
Skladom: 4419 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-82NH3E.pdf
RFQ
S0603-82NJ1C
S0603-82NJ1C
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 2895 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-82NJ1C.pdf
RFQ
S0603-82NH3C
S0603-82NH3C
Stiahnuť ▼: S0603-82NH3C.pdf
S0603-82NJ1E
S0603-82NJ1E
Stiahnuť ▼: S0603-82NJ1E.pdf
S0603-82NJ2
S0603-82NJ2
Stiahnuť ▼: S0603-82NJ2.pdf
S0603-82NJ1D
S0603-82NJ1D
Stiahnuť ▼: S0603-82NJ1D.pdf
S0603-82NJ1B
S0603-82NJ1B