S0603-82NG2
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-82NG2
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM
listoch: S0603-82NG2.pdf
  • správa
Špecifikácie S0603-82NG2
Číslo dielu S0603-82NG2 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 7139 pcs Dátový hárok S0603-82NG2.pdf
typ Wirewound tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 34 @ 150MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-82NG2 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 150MHz
indukčnosť 82nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.7GHz Detailný popis 82nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 570 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 570 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 400mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S0603-82NG3
S0603-82NG3
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM
Skladom: 7328 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-82NG3.pdf
RFQ
S0603-82NG1C
S0603-82NG1C
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 855 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-82NG1C.pdf
RFQ
S0603-82NG2E
S0603-82NG2E
Skladom: 2614 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-82NG2E.pdf
S0603-82NG1D
S0603-82NG1D
Stiahnuť ▼: S0603-82NG1D.pdf
S0603-82NG2S
S0603-82NG2S
Skladom: 850 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-82NG2S.pdf
S0603-82NG2C
S0603-82NG2C
Stiahnuť ▼: S0603-82NG2C.pdf
S0603-82NG2B
S0603-82NG2B
Stiahnuť ▼: S0603-82NG2B.pdf
S0603-82NG1S
S0603-82NG1S
Skladom: 773 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-82NG1S.pdf
S0603-82NG1
S0603-82NG1
Stiahnuť ▼: S0603-82NG1.pdf
S0603-82NG2D
S0603-82NG2D
Stiahnuť ▼: S0603-82NG2D.pdf
S0603-82NG1E
S0603-82NG1E