S0603-82NF2
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-82NF2
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM
listoch: S0603-82NF2.pdf
  • správa
Špecifikácie S0603-82NF2
Číslo dielu S0603-82NF2 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5741 pcs Dátový hárok S0603-82NF2.pdf
typ Wirewound tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 34 @ 150MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-82NF2 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 150MHz
indukčnosť 82nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.7GHz Detailný popis 82nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 570 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 570 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 400mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S0603-82NF2B
S0603-82NF2B
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM
Skladom: 2502 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-82NF2B.pdf
RFQ
S0603-82NF1B
S0603-82NF1B
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 2889 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-82NF1B.pdf
RFQ
S0603-82NF1S
S0603-82NF1S
Skladom: 631 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-82NF1S.pdf
S0603-82NF2E
S0603-82NF2E
Stiahnuť ▼: S0603-82NF2E.pdf
S0603-82NF2S
S0603-82NF2S
Skladom: 717 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-82NF2S.pdf
S0603-82NF3
S0603-82NF3
Stiahnuť ▼: S0603-82NF3.pdf
S0603-82NF1
S0603-82NF1
Stiahnuť ▼: S0603-82NF1.pdf
S0603-82NF2D
S0603-82NF2D
Stiahnuť ▼: S0603-82NF2D.pdf
S0603-82NF2C
S0603-82NF2C