S0603-68NF1
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-68NF1
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM
listoch: S0603-68NF1.pdf
  • správa
Špecifikácie S0603-68NF1
Číslo dielu S0603-68NF1 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5231 pcs Dátový hárok S0603-68NF1.pdf
typ Wirewound tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 34 @ 200MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-68NF1 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 200MHz
indukčnosť 68nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.7GHz Detailný popis 68nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 370 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 370 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 600mA
Súvisiace produkty
S0603-5N6J3D
S0603-5N6J3D
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 5.6NH 700MA 190 MOHM
Skladom: 12641 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-5N6J3D.pdf
RFQ
S0603-5N6J3C
S0603-5N6J3C
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 2991 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-5N6J3C.pdf
RFQ
S0603-68NF1B
S0603-68NF1B
popis: FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM