S0603-47NG2
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-47NG2
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM
listoch: S0603-47NG2.pdf
  • správa
Špecifikácie S0603-47NG2
Číslo dielu S0603-47NG2 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5955 pcs Dátový hárok S0603-47NG2.pdf
typ Wirewound tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 35 @ 200MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-47NG2 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 200MHz
indukčnosť 47nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2GHz Detailný popis 47nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 310 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 310 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 600mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S0603-47NG2S
S0603-47NG2S
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM
Skladom: 753 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-47NG2S.pdf
RFQ
S0603-47NG2B
S0603-47NG2B
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 3093 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-47NG2B.pdf
RFQ
S0603-47NG2D
S0603-47NG2D
Skladom: 5755 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-47NG2D.pdf
S0603-47NG2E
S0603-47NG2E