S0603-3N3F2D
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-3N3F2D
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM
listoch: S0603-3N3F2D.pdf
  • správa
Špecifikácie S0603-3N3F2D
Číslo dielu S0603-3N3F2D Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5513 pcs Dátový hárok S0603-3N3F2D.pdf
typ Wirewound tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 18 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-3N3F2D 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 3.3nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 6GHz Detailný popis 3.3nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 100 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 100 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 700mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S0603-3N3F2E
S0603-3N3F2E
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM
Skladom: 2304 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-3N3F2E.pdf
RFQ
S0603-3N3F2
S0603-3N3F2
výrobcovia: API Delevan