S0603-39NJ2
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-39NJ2
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM
listoch: S0603-39NJ2.pdf
  • správa
Špecifikácie S0603-39NJ2
Číslo dielu S0603-39NJ2 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 12309 pcs Dátový hárok S0603-39NJ2.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 37 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-39NJ2 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 39nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2.2GHz Detailný popis 39nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 280 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 280 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 600mA
Súvisiace produkty
S0603-39NJ1C
S0603-39NJ1C
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM
Skladom: 2781 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-39NJ1C.pdf
RFQ
S0603-39NJ2B
S0603-39NJ2B
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 8416 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-39NJ2B.pdf
RFQ
S0603-39NJ1S
S0603-39NJ1S
Stiahnuť ▼: S0603-39NJ1S.pdf
S0603-39NJ1D
S0603-39NJ1D
Stiahnuť ▼: S0603-39NJ1D.pdf
S0603-39NJ2S
S0603-39NJ2S
Stiahnuť ▼: S0603-39NJ2S.pdf
S0603-39NJ2C
S0603-39NJ2C
Stiahnuť ▼: S0603-39NJ2C.pdf
S0603-39NJ1B
S0603-39NJ1B
Stiahnuť ▼: S0603-39NJ1B.pdf
S0603-39NJ2D
S0603-39NJ2D