S0603-33NJ3
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-33NJ3
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM
listoch: S0603-33NJ3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie S0603-33NJ3
Číslo dielu S0603-33NJ3 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 11934 pcs Dátový hárok S0603-33NJ3.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 37 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-33NJ3 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 33nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2.3GHz Detailný popis 33nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 250 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 250 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 600mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S0603-39NF1
S0603-39NF1
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM
Skladom: 5242 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-39NF1.pdf
RFQ
S0603-33NJ2
S0603-33NJ2
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM
Skladom: 12681 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-33NJ2.pdf
RFQ
S0603-33NJ3C
S0603-33NJ3C
Stiahnuť ▼: S0603-33NJ3C.pdf
S0603-33NJ3B
S0603-33NJ3B