S0603-22NJ2
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-22NJ2
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM
listoch: S0603-22NJ2.pdf
  • správa
Špecifikácie S0603-22NJ2
Číslo dielu S0603-22NJ2 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 14199 pcs Dátový hárok S0603-22NJ2.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 35 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-22NJ2 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 22nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 3GHz Detailný popis 22nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 220 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 220 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 700mA
Súvisiace produkty
S0603-22NJ2C
S0603-22NJ2C
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM
Skladom: 2658 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-22NJ2C.pdf
RFQ
S0603-22NJ1E
S0603-22NJ1E
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 8421 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-22NJ1E.pdf
RFQ
S0603-22NJ1D
S0603-22NJ1D
Stiahnuť ▼: S0603-22NJ1D.pdf
S0603-22NJ2D
S0603-22NJ2D
Stiahnuť ▼: S0603-22NJ2D.pdf
S0603-22NJ2E
S0603-22NJ2E
Stiahnuť ▼: S0603-22NJ2E.pdf
S0603-22NJ1B
S0603-22NJ1B
Stiahnuť ▼: S0603-22NJ1B.pdf
S0603-22NJ3
S0603-22NJ3
Stiahnuť ▼: S0603-22NJ3.pdf
S0603-22NJ2S
S0603-22NJ2S
Stiahnuť ▼: S0603-22NJ2S.pdf
S0603-22NJ1
S0603-22NJ1
Stiahnuť ▼: S0603-22NJ1.pdf
S0603-22NJ2B
S0603-22NJ2B
Stiahnuť ▼: S0603-22NJ2B.pdf
S0603-22NJ1C
S0603-22NJ1C