S0603-22NH3
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-22NH3
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM
listoch: S0603-22NH3.pdf
  • správa
Špecifikácie S0603-22NH3
Číslo dielu S0603-22NH3 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 7926 pcs Dátový hárok S0603-22NH3.pdf
typ Wirewound tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 35 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-22NH3 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 22nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 3GHz Detailný popis 22nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 220 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 220 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 700mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S0603-22NH3C
S0603-22NH3C
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM
Skladom: 1237 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-22NH3C.pdf
RFQ
S0603-22NH3D
S0603-22NH3D
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 8598 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-22NH3D.pdf
RFQ
S0603-22NH2C
S0603-22NH2C
Stiahnuť ▼: S0603-22NH2C.pdf
S0603-22NH3S
S0603-22NH3S
Stiahnuť ▼: S0603-22NH3S.pdf
S0603-22NJ1
S0603-22NJ1
Stiahnuť ▼: S0603-22NJ1.pdf
S0603-22NH2E
S0603-22NH2E
Stiahnuť ▼: S0603-22NH2E.pdf
S0603-22NH3B
S0603-22NH3B
Stiahnuť ▼: S0603-22NH3B.pdf
S0603-22NH2
S0603-22NH2
Stiahnuť ▼: S0603-22NH2.pdf
S0603-22NH3E
S0603-22NH3E