S0603-22NH1
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-22NH1
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM
listoch: S0603-22NH1.pdf
  • správa
Špecifikácie S0603-22NH1
Číslo dielu S0603-22NH1 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 9464 pcs Dátový hárok S0603-22NH1.pdf
typ Wirewound tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 35 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-22NH1 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 22nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 3GHz Detailný popis 22nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 220 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 220 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 700mA
Súvisiace produkty
S0603-22NG3
S0603-22NG3
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM
Skladom: 6950 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-22NG3.pdf
RFQ
S0603-22NG3E
S0603-22NG3E
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 3036 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-22NG3E.pdf
RFQ
S0603-22NH1D
S0603-22NH1D
Stiahnuť ▼: S0603-22NH1D.pdf
S0603-22NH1C
S0603-22NH1C
Stiahnuť ▼: S0603-22NH1C.pdf
S0603-22NG3S
S0603-22NG3S
Skladom: 800 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-22NG3S.pdf
S0603-22NH1B
S0603-22NH1B