S0603-221NF3B
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-221NF3B
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM
listoch: S0603-221NF3B.pdf
  • správa
Špecifikácie S0603-221NF3B
Číslo dielu S0603-221NF3B Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2604 pcs Dátový hárok S0603-221NF3B.pdf
typ Wirewound tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 22 @ 100MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-221NF3B 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 100MHz
indukčnosť 220nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.2GHz Detailný popis 220nH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.7 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 1.7 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 250mA