S0603-15NG2
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-15NG2
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM
listoch: S0603-15NG2.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie S0603-15NG2
Číslo dielu S0603-15NG2 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6983 pcs Dátový hárok S0603-15NG2.pdf
typ Wirewound tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 32 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-15NG2 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 15nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 4GHz Detailný popis 15nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 200 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 200 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 700mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S0603-15NG1
S0603-15NG1
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM
Skladom: 7041 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-15NG1.pdf
RFQ
S0603-15NG1C
S0603-15NG1C
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 985 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-15NG1C.pdf
RFQ
S0603-15NG2C
S0603-15NG2C
Skladom: 828 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-15NG2C.pdf
S0603-15NG1D
S0603-15NG1D
Skladom: 6019 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-15NG1D.pdf
S0603-15NG1B
S0603-15NG1B
Stiahnuť ▼: S0603-15NG1B.pdf
S0603-15NG2D
S0603-15NG2D
Stiahnuť ▼: S0603-15NG2D.pdf
S0603-15NG2S
S0603-15NG2S
Skladom: 777 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-15NG2S.pdf
S0603-15NG2B
S0603-15NG2B