S0402-8N2F2
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0402-8N2F2
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2NH 600MA 130 MOHM
listoch: S0402-8N2F2.pdf
  • správa
Špecifikácie S0402-8N2F2
Číslo dielu S0402-8N2F2 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 8.2NH 600MA 130 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4767 pcs Dátový hárok S0402-8N2F2.pdf
typ Wirewound tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení 0402 (1005 Metric) Veľkosť / rozmer 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
tienenie Unshielded séria S0402
hodnotenie - Q @ Freq 20 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0402 (1005 Metric)
Ostatné mená S0402-8N2F2 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 8.2nH Výška - sedenie (Max) 0.030" (0.76mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 4.4GHz Detailný popis 8.2nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 130 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC odpor (DCR) 130 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 600mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S0402-8N2F1E
S0402-8N2F1E
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 8.2NH 600MA 130 MOHM
Skladom: 1898 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-8N2F1E.pdf
RFQ
S0402-8N2F2C
S0402-8N2F2C
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 664 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-8N2F2C.pdf
RFQ
S0402-8N2F1B
S0402-8N2F1B
Skladom: 2108 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-8N2F1B.pdf
S0402-8N2F2S
S0402-8N2F2S
Skladom: 641 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-8N2F2S.pdf
S0402-8N2F3
S0402-8N2F3
Stiahnuť ▼: S0402-8N2F3.pdf
S0402-8N2F2D
S0402-8N2F2D
Stiahnuť ▼: S0402-8N2F2D.pdf
S0402-8N2F2B
S0402-8N2F2B
Stiahnuť ▼: S0402-8N2F2B.pdf
S0402-8N2F2E
S0402-8N2F2E