S0402-68NF2
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0402-68NF2
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 68NH 100MA 1.18 OHM
listoch: S0402-68NF2.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie S0402-68NF2
Číslo dielu S0402-68NF2 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 68NH 100MA 1.18 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4515 pcs Dátový hárok S0402-68NF2.pdf
typ Wirewound tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení 0402 (1005 Metric) Veľkosť / rozmer 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
tienenie Unshielded séria S0402
hodnotenie - Q @ Freq 20 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0402 (1005 Metric)
Ostatné mená S0402-68NF2 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 68nH Výška - sedenie (Max) 0.030" (0.76mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.62GHz Detailný popis 68nH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 1.18 Ohm Max 0402 (1005 Metric)
DC odpor (DCR) 1.18 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 100mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S0402-68NF2S
S0402-68NF2S
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 68NH 100MA 1.18 OHM
Skladom: 570 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-68NF2S.pdf
RFQ
S0402-68NF1D
S0402-68NF1D
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 3939 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-68NF1D.pdf
RFQ
S0402-68NF1S
S0402-68NF1S
Skladom: 624 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-68NF1S.pdf
S0402-68NF2E
S0402-68NF2E
Skladom: 1912 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-68NF2E.pdf
S0402-68NF2B
S0402-68NF2B
Stiahnuť ▼: S0402-68NF2B.pdf
S0402-68NF1E
S0402-68NF1E
Stiahnuť ▼: S0402-68NF1E.pdf
S0402-68NF1C
S0402-68NF1C
Skladom: 544 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-68NF1C.pdf
S0402-68NF2C
S0402-68NF2C