S0402-4N7F2C
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0402-4N7F2C
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 4.7NH 600MA 150 MOHM
listoch: S0402-4N7F2C.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 687 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 687 pcs
  • správa
Špecifikácie S0402-4N7F2C
Číslo dielu S0402-4N7F2C Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 4.7NH 600MA 150 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 687 pcs Dátový hárok S0402-4N7F2C.pdf
typ Wirewound tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení 0402 (1005 Metric) Veľkosť / rozmer 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
tienenie Unshielded séria S0402
hodnotenie - Q @ Freq 14 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0402 (1005 Metric)
Ostatné mená S0402-4N7F2C 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 4.7nH Výška - sedenie (Max) 0.030" (0.76mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 4.7GHz Detailný popis 4.7nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 150 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC odpor (DCR) 150 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 600mA