S0402-33NJ2
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0402-33NJ2
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 33NH 400MA 370 MOHM
listoch: S0402-33NJ2.pdf
  • správa
Špecifikácie S0402-33NJ2
Číslo dielu S0402-33NJ2 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 33NH 400MA 370 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 10286 pcs Dátový hárok S0402-33NJ2.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 0402 (1005 Metric) Veľkosť / rozmer 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
tienenie Unshielded séria S0402
hodnotenie - Q @ Freq 23 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0402 (1005 Metric)
Ostatné mená S0402-33NJ2 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 33nH Výška - sedenie (Max) 0.030" (0.76mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2.35GHz Detailný popis 33nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 370 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC odpor (DCR) 370 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 400mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S0402-33NJ1B
S0402-33NJ1B
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 33NH 400MA 370 MOHM
Skladom: 8485 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-33NJ1B.pdf
RFQ
S0402-33NJ2B
S0402-33NJ2B
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 8501 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-33NJ2B.pdf
RFQ
S0402-33NJ1C
S0402-33NJ1C
Stiahnuť ▼: S0402-33NJ1C.pdf
S0402-33NJ2E
S0402-33NJ2E
Stiahnuť ▼: S0402-33NJ2E.pdf
S0402-33NJ3
S0402-33NJ3
Stiahnuť ▼: S0402-33NJ3.pdf
S0402-33NJ2S
S0402-33NJ2S
Stiahnuť ▼: S0402-33NJ2S.pdf
S0402-33NJ1S
S0402-33NJ1S
Stiahnuť ▼: S0402-33NJ1S.pdf
S0402-33NJ1E
S0402-33NJ1E
Stiahnuť ▼: S0402-33NJ1E.pdf
S0402-33NJ2D
S0402-33NJ2D
Stiahnuť ▼: S0402-33NJ2D.pdf
S0402-33NJ1
S0402-33NJ1
Stiahnuť ▼: S0402-33NJ1.pdf
S0402-33NJ2C
S0402-33NJ2C
Stiahnuť ▼: S0402-33NJ2C.pdf
S0402-33NJ1D
S0402-33NJ1D
Stiahnuť ▼: S0402-33NJ1D.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety