S0402-2N2F3C
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0402-2N2F3C
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM
listoch: S0402-2N2F3C.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 689 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 689 pcs
  • správa
Špecifikácie S0402-2N2F3C
Číslo dielu S0402-2N2F3C Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 689 pcs Dátový hárok S0402-2N2F3C.pdf
typ Wirewound tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení 0402 (1005 Metric) Veľkosť / rozmer 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
tienenie Unshielded séria S0402
hodnotenie - Q @ Freq 18 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0402 (1005 Metric)
Ostatné mená S0402-2N2F3C 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 2.2nH Výška - sedenie (Max) 0.030" (0.76mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 8.5GHz Detailný popis 2.2nH Unshielded Wirewound Inductor 950mA 90 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC odpor (DCR) 90 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 950mA