S0402-22NJ2
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0402-22NJ2
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM
listoch: S0402-22NJ2.pdf
  • správa
Špecifikácie S0402-22NJ2
Číslo dielu S0402-22NJ2 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 10189 pcs Dátový hárok S0402-22NJ2.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 0402 (1005 Metric) Veľkosť / rozmer 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
tienenie Unshielded séria S0402
hodnotenie - Q @ Freq 24 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0402 (1005 Metric)
Ostatné mená S0402-22NJ2 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 22nH Výška - sedenie (Max) 0.030" (0.76mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2.8GHz Detailný popis 22nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 350 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC odpor (DCR) 350 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 400mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S0402-22NJ2B
S0402-22NJ2B
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM
Skladom: 8223 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-22NJ2B.pdf
RFQ
S0402-22NJ2D
S0402-22NJ2D
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 9576 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-22NJ2D.pdf
RFQ
S0402-22NJ1
S0402-22NJ1
Stiahnuť ▼: S0402-22NJ1.pdf
S0402-22NJ1D
S0402-22NJ1D
Stiahnuť ▼: S0402-22NJ1D.pdf
S0402-22NJ2C
S0402-22NJ2C
Stiahnuť ▼: S0402-22NJ2C.pdf
S0402-22NJ2E
S0402-22NJ2E