S0402-22NF1
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0402-22NF1
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM
listoch: S0402-22NF1.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie S0402-22NF1
Číslo dielu S0402-22NF1 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4391 pcs Dátový hárok S0402-22NF1.pdf
typ Wirewound tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení 0402 (1005 Metric) Veľkosť / rozmer 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
tienenie Unshielded séria S0402
hodnotenie - Q @ Freq 24 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0402 (1005 Metric)
Ostatné mená S0402-22NF1 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 22nH Výška - sedenie (Max) 0.030" (0.76mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2.8GHz Detailný popis 22nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 350 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC odpor (DCR) 350 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 400mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S0402-15NJ3
S0402-15NJ3
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 15NH 475MA 220 MOHM
Skladom: 12275 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-15NJ3.pdf
RFQ
S0402-22NF1S
S0402-22NF1S
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM
Skladom: 673 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-22NF1S.pdf
RFQ
S0402-15NJ3S
S0402-15NJ3S
Skladom: 2018 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-15NJ3S.pdf
S0402-22NF1C
S0402-22NF1C
Skladom: 601 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-22NF1C.pdf
S0402-15NJ3B
S0402-15NJ3B
Stiahnuť ▼: S0402-15NJ3B.pdf
S0402-15NJ3C
S0402-15NJ3C
Stiahnuť ▼: S0402-15NJ3C.pdf
S0402-22NF1D
S0402-22NF1D
Stiahnuť ▼: S0402-22NF1D.pdf
S0402-22NF1E
S0402-22NF1E
Stiahnuť ▼: S0402-22NF1E.pdf
S0402-22NF2
S0402-22NF2
Stiahnuť ▼: S0402-22NF2.pdf
S0402-22NF1B
S0402-22NF1B
Stiahnuť ▼: S0402-22NF1B.pdf
S0402-15NJ3D
S0402-15NJ3D