S0402-12NH2D
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0402-12NH2D
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12NH 475MA 220 MOHM
listoch: S0402-12NH2D.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie S0402-12NH2D
Číslo dielu S0402-12NH2D Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 12NH 475MA 220 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 8859 pcs Dátový hárok S0402-12NH2D.pdf
typ Wirewound tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení 0402 (1005 Metric) Veľkosť / rozmer 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
tienenie Unshielded séria S0402
hodnotenie - Q @ Freq 21 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0402 (1005 Metric)
Ostatné mená S0402-12NH2D 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 12nH Výška - sedenie (Max) 0.030" (0.76mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 3.6GHz Detailný popis 12nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 220 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC odpor (DCR) 220 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 475mA