S0402-10NJ3
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0402-10NJ3
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM
listoch: S0402-10NJ3.pdf
  • správa
Špecifikácie S0402-10NJ3
Číslo dielu S0402-10NJ3 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 12504 pcs Dátový hárok S0402-10NJ3.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 0402 (1005 Metric) Veľkosť / rozmer 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
tienenie Unshielded séria S0402
hodnotenie - Q @ Freq 20 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0402 (1005 Metric)
Ostatné mená S0402-10NJ3 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 10nH Výška - sedenie (Max) 0.030" (0.76mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 3.9GHz Detailný popis 10nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 210 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC odpor (DCR) 210 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 475mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S0402-10NJ2S
S0402-10NJ2S
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM
Skladom: 2279 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-10NJ2S.pdf
RFQ
S0402-10NJ2D
S0402-10NJ2D
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 11094 pcs
Stiahnuť ▼: S0402-10NJ2D.pdf
RFQ
S0402-10NJ3C
S0402-10NJ3C
Stiahnuť ▼: S0402-10NJ3C.pdf
S0402-10NJ2E
S0402-10NJ2E
Stiahnuť ▼: S0402-10NJ2E.pdf
S0402-12NF1
S0402-12NF1
popis: FIXED IND 12NH 475MA 220 MOHM
Stiahnuť ▼: S0402-12NF1.pdf
S0402-10NJ3S
S0402-10NJ3S
Stiahnuť ▼: S0402-10NJ3S.pdf
S0402-10NJ3B
S0402-10NJ3B