PTKM75R-121H
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM75R-121H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH
listoch: PTKM75R-121H.pdf
  • správa
Špecifikácie PTKM75R-121H
Číslo dielu PTKM75R-121H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11507 pcs Dátový hárok PTKM75R-121H.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.820" Dia (20.83mm)
tienenie Shielded séria PTKMR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM75R-121H BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 75µH Výška - sedenie (Max) 0.400" (10.16mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 3MHz Detailný popis 75µH Shielded Toroidal Inductor 3.9A 45 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 45 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.9A
Aktuálny - Sýtosť 1.8A