PTKM750-59
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM750-59
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH
listoch: PTKM750-59.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PTKM750-59
Číslo dielu PTKM750-59 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 10506 pcs Dátový hárok PTKM750-59.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.150" Dia x 0.475" W (29.21mm x 12.06mm)
tienenie Shielded séria PTKM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM750-59 BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 750µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 600kHz Detailný popis 750µH Shielded Toroidal Inductor 2.1A 240 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 240 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 2.1A
Aktuálny - Sýtosť 900mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PTKM750-59H
PTKM750-59H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH