PTKM25R-59
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM25R-59
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH
listoch: PTKM25R-59.pdf
  • správa
Špecifikácie PTKM25R-59
Číslo dielu PTKM25R-59 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11105 pcs Dátový hárok PTKM25R-59.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.100" Dia x 0.475" W (27.94mm x 12.06mm)
tienenie Shielded séria PTKMR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM25R-59 BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 25µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 8MHz Detailný popis 25µH Shielded Toroidal Inductor 9.8A 11 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 11 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 9.8A
Aktuálny - Sýtosť 4.7A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PTKM25R-894
PTKM25R-894
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH
Skladom: 9630 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM25R-894.pdf
RFQ
PTKM25R-50SM
PTKM25R-50SM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM SMD
Skladom: 10504 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM25R-50SM.pdf
RFQ
PTKM25R-59VM
PTKM25R-59VM
popis: FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH
Stiahnuť ▼: PTKM25R-59VM.pdf
PTKM25R-50H
PTKM25R-50H
popis: FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM TH
Stiahnuť ▼: PTKM25R-50H.pdf
PTKM25R-894VM
PTKM25R-894VM
popis: FIXED IND 25UH 12.8A 12 MOHM TH
Stiahnuť ▼: PTKM25R-894VM.pdf
PTKM25R-59H
PTKM25R-59H