PTKM100-40SM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM100-40SM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100UH 1.6A 160 MOHM
listoch: PTKM100-40SM.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie PTKM100-40SM
Číslo dielu PTKM100-40SM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 100UH 1.6A 160 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 14454 pcs Dátový hárok PTKM100-40SM.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.570" L x 0.560" W (14.48mm x 14.22mm)
tienenie Shielded séria PTKM-SM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená DN3383
PTKM100-40SM BULK 100
PTKM10040SM
Prevádzková teplota -
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 100µH
Výška - sedenie (Max) 0.400" (10.16mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 6MHz
Detailný popis 100µH Shielded Toroidal Inductor 1.6A 160 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 160 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.6A Aktuálny - Sýtosť 400mA