PTHF750R-59H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTHF750R-59H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH
listoch: PTHF750R-59H.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PTHF750R-59H
Číslo dielu PTHF750R-59H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7788 pcs Dátový hárok PTHF750R-59H.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.150" Dia (29.21mm)
tienenie Shielded séria PTHFR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTHF750R-59H BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Molybdenum Permalloy(MPP) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 750µH Výška - sedenie (Max) 0.475" (12.06mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 600kHz Detailný popis 750µH Shielded Toroidal Inductor 2.1A 240 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 240 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 2.1A
Aktuálny - Sýtosť 1.8A