PTHF10R-50SM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTHF10R-50SM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM SMD
listoch: PTHF10R-50SM.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PTHF10R-50SM
Číslo dielu PTHF10R-50SM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9578 pcs Dátový hárok PTHF10R-50SM.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.700" L x 0.670" W (17.78mm x 17.02mm)
tienenie Shielded séria PTHFR-SM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená PTHF10R-50SM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Molybdenum Permalloy(MPP) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 10µH Výška - sedenie (Max) 0.400" (10.16mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 35MHz Detailný popis 10µH Shielded Toroidal Inductor 7.36A 10 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 10 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 7.36A
Aktuálny - Sýtosť 6A