PT750R-2050
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT750R-2050
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 750UH 6.4A 150 MOHM TH
  • správa
Špecifikácie PT750R-2050
Číslo dielu PT750R-2050 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 750UH 6.4A 150 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 18686 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 2.050" Dia x 0.850" W (52.07mm x 21.59mm)
tienenie Unshielded séria PTR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT750R-2050 BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 750µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 750µH Unshielded Toroidal Inductor 6.4A 150 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 150 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 6.4A
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PT75R-1260HM
PT75R-1260HM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH
Skladom: 20995 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
PT750R-2050HM
PT750R-2050HM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 750UH 6.4A 150 MOHM TH
Skladom: 18291 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
PT75161EL
PT75161EL
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: E4/STM-1 TRANSFORMER
Stiahnuť ▼: PT75161EL.pdf
PT750R-2050-VM
PT750R-2050-VM