PT50R-1320
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT50R-1320
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 50UH 11A 20 MOHM TH
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PT50R-1320
Číslo dielu PT50R-1320 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 50UH 11A 20 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26063 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.320" Dia x 0.630" W (33.53mm x 16.00mm)
tienenie Unshielded séria PTR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT50R-1320 BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 50µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 50µH Unshielded Toroidal Inductor 11A 20 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 20 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 11A
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PT50R-1320HM
PT50R-1320HM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 50UH 11A 20 MOHM TH