PT50-1020-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT50-1020-VM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 50UH 7A 25 MOHM TH
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PT50-1020-VM
Číslo dielu PT50-1020-VM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 50UH 7A 25 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 14253 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.250" L x 0.700" W (31.75mm x 17.78mm)
tienenie Shielded séria PT
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT50-1020-VM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 50µH Výška - sedenie (Max) 1.130" (28.70mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 50µH Shielded Toroidal Inductor 7A 25 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 25 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 7A