PT300R-1750HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT300R-1750HM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 300UH 7.3A 75 MOHM TH
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PT300R-1750HM
Číslo dielu PT300R-1750HM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 300UH 7.3A 75 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 18431 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.750" Dia (44.45mm)
tienenie Unshielded séria PTR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT300R-1750HM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 300µH Výška - sedenie (Max) 0.760" (19.30mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 300µH Unshielded Toroidal Inductor 7.3A 75 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 75 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 7.3A