PT250R-1500HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT250R-1500HM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 250UH 6.1A 80 MOHM TH
  • správa
Špecifikácie PT250R-1500HM
Číslo dielu PT250R-1500HM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 250UH 6.1A 80 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11995 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.500" Dia (38.10mm)
tienenie Unshielded séria PTR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT250R-1500HM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 250µH Výška - sedenie (Max) 0.600" (15.24mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 250µH Unshielded Toroidal Inductor 6.1A 80 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 80 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 6.1A
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PT250R-1500
PT250R-1500
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 250UH 6.1A 80 MOHM TH