PT250-1500
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT250-1500
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 250UH 6.1A 80 MOHM TH
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PT250-1500
Číslo dielu PT250-1500 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 250UH 6.1A 80 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 11753 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.500" Dia x 0.600" W (38.10mm x 15.24mm)
tienenie Shielded séria PT
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT250-1500 BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 250µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 250µH Shielded Toroidal Inductor 6.1A 80 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 80 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 6.1A