PT150R-1040-VM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT150R-1040-VM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150UH 3.4A 100 MOHM TH
  • správa
Špecifikácie PT150R-1040-VM
Číslo dielu PT150R-1040-VM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 150UH 3.4A 100 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15714 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.950" L x 0.600" W (24.13mm x 15.24mm)
tienenie Unshielded séria PTR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT150R-1040-VM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 150µH Výška - sedenie (Max) 1.170" (29.72mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 150µH Unshielded Toroidal Inductor 3.4A 100 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 100 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.4A