PT10R-680-VM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT10R-680-VM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 6.8A 15 MOHM TH
  • správa
Špecifikácie PT10R-680-VM
Číslo dielu PT10R-680-VM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 10UH 6.8A 15 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26268 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.680" L x 0.330" W (17.27mm x 8.38mm)
tienenie Unshielded séria PTR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT10R-680-VM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 10µH Výška - sedenie (Max) 0.790" (20.07mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 10µH Unshielded Toroidal Inductor 6.8A 15 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 15 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 6.8A