PT1000-1750
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT1000-1750
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1MH 3.1A 420 MOHM TH
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PT1000-1750
Číslo dielu PT1000-1750 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1MH 3.1A 420 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 13751 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.750" Dia x 0.700" W (44.45mm x 17.78mm)
tienenie Shielded séria PT
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT1000-1750 BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 1mH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 1mH Shielded Toroidal Inductor 3.1A 420 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 420 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.1A
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PT1000-1400-VM
PT1000-1400-VM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 1MH 1.8A 620 MOHM TH
Skladom: 15322 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
PT100-1260HM
PT100-1260HM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH
Skladom: 14478 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
PT1000-1750HM
PT1000-1750HM
popis: FIXED IND 1MH 3.1A 420 MOHM TH
popis: FIXED IND 1MH 5.9A 200 MOHM TH
PT1000-1750-VM
PT1000-1750-VM