PT10-530-VM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT10-530-VM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 4.9A 20 MOHM TH
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie PT10-530-VM
Číslo dielu PT10-530-VM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 10UH 4.9A 20 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 14794 pcs Dátový hárok
typ Toroidal tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.580" L x 0.340" W (14.73mm x 8.64mm)
tienenie Shielded séria PT
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PT10-530-VM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 10µH Výška - sedenie (Max) 0.640" (16.26mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 10µH Shielded Toroidal Inductor 4.9A 20 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 20 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 4.9A