PD104R-153K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PD104R-153K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 15UH 2A 70 MOHM SMD
listoch: PD104R-153K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie PD104R-153K
Číslo dielu PD104R-153K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 15UH 2A 70 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 67003 pcs Dátový hárok PD104R-153K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.386" L x 0.346" W (9.80mm x 8.79mm)
tienenie Unshielded séria PD104R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená PD104R-153K TR 1000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 15µH Výška - sedenie (Max) 0.157" (4.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 2A 70 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 70 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 2A
Aktuálny - Sýtosť 2A