P3519R-561J
API DelevanAPI Delevan
P3519R-561J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P3519R-561J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 560NH 3.48A 20 MOHM
listoch: 1.P3519R-561J.pdf2.P3519R-561J.pdf
Stav RoHs V súlade RoHS
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie P3519R-561J
Číslo dielu P3519R-561J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 560NH 3.48A 20 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS V súlade RoHS
Dostupné množstvo 73792 pcs Dátový hárok 1.P3519R-561J.pdf2.P3519R-561J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
tienenie Unshielded séria P3519R
Stav RoHS RoHS Compliant hodnotenie -
Q @ Freq - Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená P3519R-561J TR 100 Prevádzková teplota -55°C ~ 130°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Frekvencia indukčnosti - test 10kHz
indukčnosť 560nH Výška - sedenie (Max) 0.185" (4.70mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Vlastnosti -
Detailný popis 560nH Unshielded Inductor 3.48A 20 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 20 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 3.48A Aktuálny - Sýtosť 5.77A