P1812R-393J
API DelevanAPI Delevan
P1812R-393J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P1812R-393J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39UH 280MA 1.848 OHM
  • správa
Špecifikácie P1812R-393J
Číslo dielu P1812R-393J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 39UH 280MA 1.848 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 65882 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ostatné mená P1812R-393J TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 39µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 39µH Unshielded Inductor 280mA 1.848 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 1.848 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 280mA
Aktuálny - Sýtosť 376mA