P1812R-184K
API DelevanAPI Delevan
P1812R-184K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P1812R-184K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180UH 120MA 8.4 OHM
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie P1812R-184K
Číslo dielu P1812R-184K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 180UH 120MA 8.4 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 78500 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria P1812R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená P1812R-184K TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 180µH
Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 180µH Unshielded Inductor 120mA 8.4 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC odpor (DCR) 8.4 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 120mA Aktuálny - Sýtosť 158mA