P1812R-123J
API DelevanAPI Delevan
P1812R-123J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P1812R-123J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 550MA 670 MOHM
  • správa
Špecifikácie P1812R-123J
Číslo dielu P1812R-123J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 12UH 550MA 670 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 67253 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
tienenie Unshielded séria P1812R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená P1812R-123J TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 12µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 12µH Unshielded Inductor 550mA 670 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 670 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 550mA
Aktuálny - Sýtosť 752mA