P1812R-102K
API DelevanAPI Delevan
P1812R-102K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P1812R-102K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1UH 1.05A 113 MOHM SMD
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie P1812R-102K
Číslo dielu P1812R-102K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1UH 1.05A 113 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 58853 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria P1812R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená DN7868TR
P1812R-102K TR 500
P1812R102K
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 1µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 1µH Unshielded Inductor 1.05A 113 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC odpor (DCR) 113 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.05A
Aktuálny - Sýtosť 2.4A