P1812-332J
API DelevanAPI Delevan
P1812-332J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P1812-332J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 750MA 323 MOHM
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie P1812-332J
Číslo dielu P1812-332J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.3UH 750MA 323 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 61337 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
tienenie Unshielded séria P1812
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená P1812-332J TR 650 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 3.3µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 3.3µH Unshielded Inductor 750mA 323 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 323 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 750mA
Aktuálny - Sýtosť 1.397A