P160-103KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P160-103KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 464MA 570 MOHM
listoch: P160-103KS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie P160-103KS
Číslo dielu P160-103KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 10UH 464MA 570 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 12622 pcs Dátový hárok P160-103KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
tienenie Unshielded séria P160
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená P160-103KS BULK 50 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 10µH Výška - sedenie (Max) 0.100" (2.54mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 10µH Unshielded Inductor 464mA 570 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 570 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 464mA
Aktuálny - Sýtosť 483mA