P1330R-332K
API DelevanAPI Delevan
P1330R-332K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P1330R-332K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 1.46A 108 MOHM
  • správa
Špecifikácie P1330R-332K
Číslo dielu P1330R-332K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.3UH 1.46A 108 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76115 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Ostatné mená P1330R-332K TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 3.3µH
Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 3.3µH Unshielded Inductor 1.46A 108 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 108 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.46A Aktuálny - Sýtosť 840mA