P1330R-272H
API DelevanAPI Delevan
P1330R-272H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P1330R-272H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.7UH 1.55A 80 MOHM
  • správa
Špecifikácie P1330R-272H
Číslo dielu P1330R-272H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 2.7UH 1.55A 80 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 40588 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Ostatné mená P1330R-272H TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 2.7µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 2.7µH Unshielded Inductor 1.55A 80 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 80 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.55A
Aktuálny - Sýtosť 936mA