P1330R-184H
API DelevanAPI Delevan
P1330R-184H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P1330R-184H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180UH 261MA 2.4 OHM
  • správa
Špecifikácie P1330R-184H
Číslo dielu P1330R-184H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 180UH 261MA 2.4 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35717 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Ostatné mená P1330R-184H TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 180µH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 180µH Unshielded Inductor 261mA 2.4 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 2.4 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 261mA
Aktuálny - Sýtosť 89mA