P1330R-105J
API DelevanAPI Delevan
P1330R-105J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P1330R-105J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1MH 105MA 11.16 OHM
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie P1330R-105J
Číslo dielu P1330R-105J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1MH 105MA 11.16 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 63417 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
tienenie Unshielded séria P1330R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená P1330R-105J TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 1mH Výška - sedenie (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 1mH Unshielded Inductor 105mA 11.16 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 11.16 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 105mA
Aktuálny - Sýtosť 22mA